Polub mnie

Uwaga! Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny, nie promuje żadnego stylu jazdy i nie ma charakteru szkoleniowego. Wszystkie samochody, których dotyczą opisy i zdjęcia zamieszczone na tej stronie są użytkowane zgodnie z przepisami ruchu drogowego i z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa tak aby nie wyrządzić nikomu żadnej szkody na drodze. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za innych użytkowników dróg, którzy w sposób niezgodny z przepisami ruchu drogowego lub z narażeniem zdrowia i życia innych będą użytkować pojazdy na drogach publicznych i poza nimi.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć samochodów, treści wpisów zamieszczonych na ich temat, a także ich dalszą publikację. Wszystkie zdjęcia i artykuły zostały stworzone przeze mnie i stanowią moją własność. Dziękuję za zrozumienie :)

  1. pl
  2. en

"Pamiętajcie, że marzyć warto bo jak już ktoś kiedyś mądrze powiedział, marzenia mają to do siebie, że czasami się spełniają..."

Artur Rojewski

Testdriver.pl

Moja historia

Mam na imię Artur, urodziłem się 10 stycznia 1983 roku w Szczecinie (Polska) gdzie dorastałem, uczyłem się i rozwijałem swoją wielką motoryzacyjną pasję. Już jako mały chłopiec mieszkający na jednym ze szczecińskich blokowisk miałem na ścianie swojego pokoju powieszony plakat, na którym widniał obrazek Mercedesa SL 500, w który wpatrywałem się wieczorami marząc o tym, aby pewnego dnia usiąść za kierownicą tego wspaniałego samochodu. Marzyłem dużo, tworzyłem w myślach scenerie i samochody, którymi podróżowałem po całym świecie. Potrafiłem godzinami siedzieć na ławce wpatrując się w sportowe auto lub motocykl. Były późne lata 90 kiedy pierwszy raz osobiście zetknąłem się z klasą premium i to od razu przez duże P. Tata mojej przyjaciółki zabrał nas na przejażdżkę Mercedesem S600 (model W140). Wtedy "sześćseta" to był absolutny top, a ja wiedziałem już na 100%, że luksusowe samochody staną się nieodłącznym elementem, z którym będę związany do końca mojego życia. Zacząłem poznawać ludzi i wnikać w świat pasjonatów samochodów i motocykli. Moją przygodę za kierownicą aut klasy premium rozpocząłem w 2002 roku od BMW 530d (E39) i tak ta opowieść trwa po dzień dzisiejszy.., zmieniają się jedynie samochody i motocykle.

"Jestem po prostu sobą" 

Szanowny czytelniku, nie jestem dziennikarzem motoryzacyjnym ani kierowcą rajdowym, ale moimi najmocniejszymi argumentami są lata spędzone za kierownicą i doświadczenie. Jeździłem wieloma drogimi i mocnymi samochodami. Przejechałem nimi wiele tysięcy kilometrów o każdej porze roku i w każdych warunkach atmosferycznych, autami z napędem na oś przednią, tylną i na cztery koła. Jednym słowem okrążyłem naszą planetę kilka razy za kierownicą samochodów wartych miliony.

"Szczerość, uczciwość, rzetelność"

Moją stronę internetową stworzyłem, aby podzielić się z Wami wrażeniami z jazdy luksusowymi samochodami i na motocyklach. Nie chcę wklejać pustych opisów danych technicznych, od tego są katalogi, nie będę ujeżdżał samochodów i motocykli na torze wyścigowym ani poddawał ich ekstremalnym warunkom eksploatacji. Ja chcę opisywać te maszyny prostym językiem, w sposób rzetelny i zrozumiały dla czytelnika nie będącego znawcą motoryzacji. Będę przedstawiać pojazdy takimi jakimi są w zwykłym, codziennym użytkowaniu z punktu widzenia przeciętnego kierowcy, który spogląda na auto czy motocykl, wsiada, uruchamia silnik i rusza w drogę.

"Marzenia, dążenie do celu, sukces"

Każdy ma jakieś marzenia, moim największym jest stać się członkiem zespołu testującego samochody lub instruktorem jazdy autami z ponadprzeciętnymi osiągami. Zdaję sobie sprawę, że realizacja celu, który ja sobie założyłem jest bardzo trudna bo któż by nie chciał zarabiać pieniędzy wykonując coś co uwielbia w życiu robić najbardziej, ale z drugiej strony kiedyś marzyłem żeby jeździć najlepszymi samochodami na ziemi i dzisiaj nimi jeżdżę, a Ty jakie masz motoryzacyjne marzenie?:)