04 maja 2019
„Czarny Kot" Kiedyś wszystko było proste, samochody dzieliły się na limuzyny, sportowe, kombi, hatchback-i i terenowe, na tańsze i droższe, fajne i niefajne. Niestety to się zmieniło na tyle mocno, że trzeba skończyć szkołę z nazewnictwa motoryzacyjnego żeby połapać się
20 kwietnia 2019
„Lady in Red" Jako nastolatek przywiązywałem dużą wagę do wyglądu.., samochodu. Oczywiście na początku mojej kariery za kierownicą, gdy tylko wybiegłem z centrum egzaminacyjnego z prawem jazdy w ręku korzystałem ze wszystkich możliwych dobrodziejstw współczesnej jak na tamte lata motoryzacji.
14 kwietnia 2019
„Stinger" W każdej cząstce zła jest cząstka dobra, każde brzydkie kaczątko ma w sobie coś pięknego.., a co było w Hyundaiu Pony, Kii Sephia czy Enterprise? NIC. Takie i inne twory przemierzały drogi całej Europy jeszcze pod koniec lat 90.
08 marca 2019
„Samiec Alfa?” Czy Ugo Sivocci malując na masce swojego samochodu symbol czterolistnej koniczyny wierzył w przesądy? Tego pewnie się nie dowiemy, ale faktem jest, że w prestiżowych wyścigach zawsze był drugi i za wszelką cenę chciał przerwać złą passę. Wreszcie

do mojej małej fabryki mocy

Zapraszam

Polub mnie

Uwaga! Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny, nie promuje żadnego stylu jazdy i nie ma charakteru szkoleniowego. Wszystkie samochody, których dotyczą opisy i zdjęcia zamieszczone na tej stronie są użytkowane zgodnie z przepisami ruchu drogowego i z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa tak aby nie wyrządzić nikomu żadnej szkody na drodze. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za innych użytkowników dróg, którzy w sposób niezgodny z przepisami ruchu drogowego lub z narażeniem zdrowia i życia innych będą użytkować pojazdy na drogach publicznych i poza nimi.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć samochodów, treści wpisów zamieszczonych na ich temat, a także ich dalszą publikację. Wszystkie zdjęcia i artykuły zostały stworzone przeze mnie i stanowią moją własność. Dziękuję za zrozumienie :)

  1. pl
  2. en